Главная Все новости Госрегулирование Другое

Обновлен Реестр доступных лекарств

Реестр лекарственных средств, стоимость которых подлежит возмещению по программе «Доступные лекарства», изложен в новой редакции

МОЗ повідомляє, що відповідно до п. 14 Порядку №152наказом МОЗ України від 01.02.2019 р. №265, внесені зміни до оновленої редакції Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом затвердженій наказом МОЗ України від 21.01.2019 р. №148.

Тепер Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за програмою «Доступні ліки» викладено у новій редакції наказом МОЗ від 01.02.2019 р. №265.

У цій редакції Реєстру виправлені технічні помилки, а також збільшено кількість препаратів які є безкоштовними. Нагадуємо, що перелік із 42 торгових назв препаратів на які оператори фармацевтичного ринку за власним бажанням могли подати повторну заяву до МОЗ для того, щоб вони стали безкоштовними в Реєстрі, був опублікований тут. З цього переліку заяви були подані на 29 препаратів, які додатково стали безоплатними для пацієнтів.

Також в цій редакції Реєстру врахована заява компанії «Тева Україна» подана листом від 09.01.2019 на включення лікарського засобу «ЕНАЛАПРИЛ-ТЕВА», таблетки, 5 мг., №30, яка була технічно пропущена при формуванні Реєстру, що був затверджений наказом МОЗ України від 21.01.2019 р. №148.

Реєстр містить загалом 258 препаратів, з них – 64 є безоплатні.

Джерело
Міністерство охорони здоров'я України
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Лекарственные средства , Регистрация , Медицина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме