Главная Все новости Госрегулирование Другое

Положение о регистрации физлиц в Госреестре изменилось

Минфин уточнил правила регистрации в Госреестре физлиц для иностранцев, которые обратилась с заявлением о признании их беженцем или лицом, которое требует дополнительной защиты

Мінфін наказом від 10.07.2019 р. №294 (зареєстрований в Мін'юсті 01.08.2019 р. за №847/33818) вніс зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

У розділі III Положення уточнено, що для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру іноземцем та особою без громадянства, яка звернулася зі заявою про визнання їх біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, використовуються дані документа, що посвідчує особу:

  • копія паспортного документа іноземця та особи без громадянства, засвідчена територіальним органом ДМС за місцем перебування іноземця чи особи без громадянства в Україні та/або з відміткою про те, що оригінал такого документа отримано на зберігання територіальним органом ДМС;
  • довідка про звернення за захистом в Україні.

Цей наказ набере чинності через два місяці з дня його офіційного опублікування. Станом на 15.08.2019 р. не опублікований.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Регистрация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме