Главная Все новости Госрегулирование Другое

Госреестр прав на недвижимость работает с перебоями

Из-за перевода Госреестра прав на недвижимость на новую платформу UB64 он пока работает с перебоями

ДП «НАІС» повідомляє, що проводить останній етап переходу на нову платформу UnityBase 64 (UB64) – доналагодження інфраструктури виходячи з фактичного навантаження та реакції системи (користувачів платформи з різними ролями – близько 65 тисяч). Через це Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП), Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП) та Державний реєстр обтяжень рухомого майна (ДРОРМ) можуть працювати нестабільно.

Зараз співробітники ДП «НАІС» безперервно працюють разом з розробником програмного забезпечення, з кожною ітерацією поступово підвищуючи ефективність роботи платформи. На жаль, цей етап зайняв більше часу, ніж планувалося раніше. Ми остаточно його завершимо та вийдемо на планові показники працездатності в першій половині дня завтра, 6 квітня. Водночас, ми розуміємо потреби користувачів, та будемо намагатись вкластися у меншій проміжок часу.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Натомість, після фіналізації переходу на нову платформу, збільшиться продуктивність роботи серверів додатків, підвищиться відмовостійкість та збільшиться швидкість реакції на зміни.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГП "Национальные информационные системы"
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Электронный документ , Недвижимость

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме