Главная Все новости Налогообложение Акцизы

Налоговики обнародовали заявления для получения лицензий на горючее

Налоговики в своем официальном письме привели формы заявлений, которые рекомендуют подавать для получения лицензий

Головне управління ДФС у Хмельницькій області рекомендує платникам для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального подавати заяви на паперових носіях за формами, передбаченими листом ДФС України від 30.05.2019 р. №17014/7/99-99-12-01-01-17 (додатки 1,2).

Додаток 1. Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

Додаток 2. Заява щодо ліцензії на право зберігання пального.

 

Від редакції: Згідно з роз'ясненням ДФС, ці форми за Додатком 1 та 2 слід подавати в електронному вигляді, а ось форми для подання заяв у паперовому вигляді визначені додатками 7 та 8 до зазначеного вище листа.

І ще. За листом суб'єкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання відповідних ліцензії (на адресу ГУ ДФС в областях та м. Києві за місцем розташування місць зберігання та роздрібної торгівлі пальним) починаючи з 12.06.2019 р. При цьому головні управління ДФС у областях та м. Києві мають видавати зазначені ліцензії суб'єктам господарювання починаючи з 01.07.2019 р.  

Форми заяви для ліцензії на оптову торгівлю у листі не приведено та окремого листа щодо цього наразі ДФС не опубліковано. 

***

Читайте також:

Джерело
ГФС в Хмельницкой обл.
Рубрика:
Налогообложение / Акцизы
Теги:
Акциз , Лицензия

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 7

Новости по теме

Консультации по теме