Главная Все новости Налогообложение НДС

Меняется ли номер счета в СЭА НДС в случае изменения СХ местонахождения?

При изменении субъектом хозяйствования местонахождения не происходит аннулирование регистрации плательщика НДС и не производится повторная регистрация

ДПС у Луганській області пояснює, що відповідно до п. 200-1.2 ПКУ та п. 5 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 р. №569 із змінами (далі – Порядок №569), рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість відкриваються автоматично на підставі реєстру платників податку (далі – Реєстр), який ДПС надсилає Державному казначейству України не раніше ніж за один робочий день до дати реєстрації особи платником податку.

У Реєстрі зазначається, зокрема індивідуальний податковий номер платника ПДВ та дата реєстрації його платником ПДВ.

Індивідуальний податковий номер платника ПДВ присвоюється особі, що реєструється як платник податку і використовується для сплати податку. (п. 183.18 ПКУ).

Індивідуальний податковий номер зберігається за платником ПДВ до моменту анулювання реєстрації платника ПДВ, що відбувається відповідно до ст. 184 ПКУ.

Відповідно до п. 8 Порядку №569 новий електронний рахунок відкривається у разі повторної реєстрації особи платником податку.

Таким чином, при зміні суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), у тому числі пов’язаного зі зміною адміністративного району, не відбувається анулювання реєстрації платника ПДВ та не здійснюється повторна реєстрація платником ПДВ, у зв’язку із цим підстави для відкриття нового електронного рахунку відсутні, а отже номер рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ не змінюється.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНС в Луганской области
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Корректировка , НДС

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме