• Посилання скопійовано

Чотири карантинні зони: як МОЗ поділив Україну?

Залежно від епідемічної ситуації регіони України будуть відносити до зеленої, жовтої, помаранчевої та червоної зони. У кожній з цих зон діятимуть свої обмеження

Чотири карантинні зони: як МОЗ поділив Україну?

Міністерство охорони здоров'я України на своїй сторінці у facebook повідомляє, що сьогодні, 22 липня, урядом було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

«Залежно від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

При цьому він наголосив, що навіть для «зеленої зони» продовжують діяти певні карантинні обмеження. «Усі критерії розроблені на основі нашого досвіду та досвіду західних партнерів... «Зелена зона» не означає повне зняття карантину», — підкреслив міністр.

Карантинні обмеження для «зеленої зони» встановлено такі:

  • у громадських будівлях обов'язковим є носіння маски або респіратора;
  • проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;
  • кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;
  • пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.

Детальніше з принципами епідеміологічної небезпеки та розподілу регіонів можна ознайомитися в інфографіці нижче:

 

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»