• Посилання скопійовано

Київ потрапив до «помаранчевої зони»: які обмеження вводить Кличко?

У Києві з 14 вересня забороняється проведення масових заходів, робота ВНЗ, обмеження роботи лікарень та перевезень

Київ потрапив до «помаранчевої зони»: які обмеження вводить Кличко?

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19, Київ увійшов до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки. Відтак, за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, у столиці знову запровадять низку обмежень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Новини, на жаль, – невтішні. Київ потрапив до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки. Це визначила урядова комісія з надзвичайних ситуацій», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що входження у «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки передбачає наступні обмеження:

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів дозволене за участю не більше 220 осіб. – Одна особа на 10 кв. метрів площі будівлі.
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, – крім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв. м. приміщення.
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

«Я хочу звернутися до Національної поліції! Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна. Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально – відвідують громадські заклади. Поліція, що отримує дані про хворих, зобов’язана відслідковувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції. Як того вимагає законодавство», – підкреслив Віталій Кличко.

***

Читайте також: З 14 вересня – нові зони карантину: перелік

Джерело: Чернігівська міська рада

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»