16 вересня Кабінет Міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину. Про це ми повідомляли тут.
Тепер же з'явився й сам текст постанови КМУ від 16 вересня 2020 р. №848, якою внесено зміни до постанови КМУ №641.
Офіційне опублікування відбулося у суботу, 19 вересня, в "Урядовому кур'єрі" №183(6797).
Червона зона
Червоний рівень епідемічної небезпеки на території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону може бути встановлений за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі наявності однієї з таких ознак:
- завантаженість більше 75% ліжок у закладах охорони здоров'я регіону протягом п'яти днів підряд;
- перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більше ніж у п'ять разів.
З метою визначення епідеміологічної доцільності запровадження окремих протиепідемічних обмежень, передбачених п. 15 постанови №614, на засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запрошуються представники регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території яких запроваджуються протиепідемічні обмеження "червоного"рівня епідемічної небезпеки, з правом дорадчого голосу.
Жовта та помаранчева зони
У разі перевищення в регіоні базового рівня захворюваності на 100 тис. населення на території окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону встановлюються такі рівні епідемічної небезпеки:
Рівень епідемічної небезпеки |
Райони, міста обласного значення з кількістю населення менше 70 тис. осіб, обласні центри, мм. Київ і Севастополь |
Райони, міста обласного значення з кількістю населення 70 тис. осіб і більше |
"Жовтий" |
від 40 до 160 |
від 40 до 120 |
"Помаранчевий" |
більше 160 |
більше 120 |
У постанові №641 уточнено, що помаранчевий рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території всього регіону у разі:
- завантаженості від 50 до 75% ліжок у закладах охорони здоров'я регіону протягом 5-ти днів поспіль
- або у разі проведення в регіоні тестувань методом ПЛР та імуноферментного аналізу протягом 5-ти днів підряд у кількості меншій, ніж 24 на 100 тис. населення щодня.
- проведення культурних заходів;
- перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.
У регіоні з показником захворюваності на COVID-19 меншим, ніж базовий (не більше 40 на 100 тисяч населення за 14 днів), встановлюється зелений рівень епідемічної небезпеки.
На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено зелений рівень епідемічної небезпеки, додатково заборонили відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.
Водночас дозволено проводити концерти.
***
Читайте також: З 21 вересня – знову оновлені зони карантину: перелік
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати