Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Кабмін затвердив безвізову угоду з Перу

За прийнятим рішенням КМУ, українці зможуть перебувати в Перу до 90 днів без віз

«РБК-Україна» розповідає, що у середу, 2 червня, Кабінет Міністрів затвердив угоду про безвізовому режимі з Перу. Про безвізовий режим з Перу Україна домовилася ще в 2018 році.

Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів.

Українці зможуть перебувати в країні до 90 днів без віз. Водночас громадяни України мають можливість перебувати в Перу з туристичною метою до 183 днів на рік.

Оновлено:

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Twitter повідомив, що Україна розширить безвізовий з Перу на всі типи подорожей. Зокрема, бізнес, навчання, культурний обмін, поїздки ЗМІ, а також дозволить безвізовий в'їзд для громадян Перу.

«Збільшуємо свободу подорожей для українців і відкриваємо Україну світу», – заявив він.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Туристичні послуги , Суспільство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі