• Посилання скопійовано

ВРУ може позбавити ухилянтів від мобілізації права керувати авто

За словами Веніславського, у нардепів була дискусія про надання ТЦК повноважень у судовому порядку обмежувати права громадян, але вирішили обмежитися тільки позбавленням права керування авто

ВРУ може позбавити ухилянтів від мобілізації права керувати авто

У Комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони обговорюють низку можливих обмежень для ухилянтів. Наразі допускається можливість їх позбавлення права керування транспортними засобами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву члена Комітету, нардепа Федора Веніславського під час брифінгу.

За його словами, у нардепів була дискусія про надання ТЦК повноважень у судовому порядку обмежувати права громадян, щодо права на розпорядження грошовими коштами на рахунку, права виїзду за кордон і права керування транспортним засобом.

"Депутати дійшли консенсусу на цей момент. І ми допускаємо лише одне обмеження - на право керування транспортним засобом, якщо людина не виконала умови ТЦК і не з'явилася для оформлення документів, для уточнення даних або не з'явилася за повісткою, яку вона отримала", - зазначив Веніславський.

 

Лімітоване здобуття освіти для ухилянтів

Також нардеп зауважив, що законопроєкт передбачає уникнення зловживань особами, які вирішили спеціально здобувати вищу освіту, щоб "відкосити" від мобілізації.

"Нинішній закон не лімітує кількість вищих освіт. Тобто людина може здобувати другу, третю, п'яту вищу освіту. І це буде підставою для отримання відстрочки від призову. Ми це точно приберемо і буде вже послідовна вища освіта, тобто вища, вища, магістерська і аспірантура, - зазначив він.

 

Законопроєкт про мобілізацію

***

Читайте також:

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»