• Посилання скопійовано

Звільнення від мобілізації через догляд за особами з інвалідністю: що хоче змінити ВРУ?

У Комітеті ВРУ з питань нацбезпеки в межах роботи над законопроєктом №10449 шукають прийнятну формулу забезпечення осіб з інвалідністю необхідним доглядом. Але при цьому перекрити лазівку для ухилянтів

Звільнення від мобілізації через догляд за особами з інвалідністю: що хоче змінити ВРУ?

У Комітеті з питань нацбезпеки, оборони та розвідки в межах роботи над законопроєктом про мобілізацію шукають прийнятну формулу забезпечення людей з інвалідністю необхідним доглядом. При цьому має бути перекрита лазівка для ухилянтів, коли доглядачами людини оформляють відразу кількох осіб.

Про це заявив народний депутат, заступник голови профільного Комітету, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Ми почули проблему людей з інвалідністю і тих, хто їх доглядає. Зараз шукаємо формулу, при якій люди з інвалідністю не будуть позбавлені необхідного догляду. З іншого боку, ми маємо перекрити лазівку, якою користуються деякі ухилянти. Вони знаходять людей з інвалідністю, і в однієї такої людини може бути, умовно кажучи, дев’ять доглядачів. Цього не має бути. Повинен бути тільки один доглядач», – зазначив парламентарій.

За його словами, Комітет поставив перед собою чітку мету: з одного боку, виконати запит Генштабу та Міністерства оборони, з іншого – втримати баланс прав, свобод та справедливості для людей. Як тільки законопроєкт буде збалансовано, він потрапить у сесійний зал Верховної Ради України.

***

Читайте також:

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»