Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

ВРУ підтримала у І читанні регулювання госпдіяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами

Прийнятим за основу законопроектом пропонується врегулювати питання щодо використання, імпорту озоноруйнівних речовин і фторованих парникових газів

Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" щодо регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами» (Проект Закону зареєстровано за №4259).

Законопроектом передбачається приведення Закону України «Про охорону атмосферного повітря» у відповідність із Законом України «Про регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами» у частині забезпечення дотримання міжнародних зобов’язань, взятих після набрання чинності для України Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар, а саме поступового скорочення та в подальшому припинення споживання цих речовин.

У 2016 році прийнято Кігалійську поправку до Монреальського протоколу, згідно з якою встановлено вимоги щодо регулювання фторованих парникових газів за механізмом скорочення споживання озоноруйнівних речовин.

Законопроектом пропонується врегулювати питання щодо використання, імпорту озоноруйнівних речовин і фторованих парникових газів (далі – контрольовані речовини) та товарів, що їх місять, а також їх споживання в Україні.

Проектом Закону також пропонується визначити питання державного регулювання і контролю за ввезенням і вивезенням контрольованих речовин та узгодженості взаємодії між державними органами щодо ведення обліку ввезених/вивезених речовин, що, в свою чергу, забезпечуватиме об’єктивне звітування України як Сторони Монреальського протоколу перед Озоновим Секретаріатом.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Дозвіл , Законопроекти , Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі