Освітній проєкт «Цифровізація бізнесу: як зростати в умовах війни» покликаний надати бізнесу дієві інструменти цифрової трансформації, показати, як доставляти клієнту якісний користувацький досвід і навіть нарощувати прибуток. Війна не зупинить розвиток.
Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес та компанія IAMPM проведуть 5 безоплатних вебінарів для підприємців на тему цифрової трансформації бізнесу в умовах війни.
Дата старту проєкту – 4 липня о 16:00.
4 липня 2022, 16:00. Цифрова трансформація для не-ІТ-компаній
- Тренд чи необхідність, аби вижити?
- Кому підходить, а для кого буде зайвою ношею?
- Які напрями розвитку існують для компаній, або чому не IT-софтом єдиним?
- Способи впровадження цифрових трансформацій у вашу компанію.
- Помилки, яких ви припуститесь при змінах.
Спікери: Мері Ротар, СЕО, Co-founder IAMPM. 9 років досвіду в маркетингу та Product Management у зарубіжних компаніях. Вивела на ринок більше 50-ти продуктів як консультант, працювала як Product Manager у SaaS (MarkTech), Gaming та EdTech нішах. Запускала проєкти на Kickstarter. Вже 3 роки розвиває власний бізнес в онлайн-освіті. Може розповісти, як запускати успішні проєкти із мінімальним бюджетом.
Анна Лаврова, Agile Coach у Wemanity Belgium. Сертифікований Scrum Master та SAFe Agilist. Понад 10 років досвіду роботи в управлінні проєктами. За цей час була в ролі PM-а в Outsource, Outstaff, Product, Startup компаніях. Впроваджувала техніки Agile з нуля в багатьох проєктах у 4 країнах. Працювала з державними проєктами США, запустила кілька стартапів, зараз менторить стартап-інкубатор 1991 року. Анна проводить заняття за принципом «learning by doing». Наразі займається цифровою трансформацією найбільшого бельгійського банку.
6 липня 2022, 16:00. Цифрова трансформація без значних фінансових вкладень
- Чи дійсно вашому бізнесу потрібен повноцінні сайт або додаток?
- IT-рішення без рядка коду.
- Інструменти для вдосконалення компанії в напрямі маркетингу, продажів та менеджменту.
- Як трансформувати команду, яка раніше навіть не чула про ІТ.
Спікер: Мері Ротар, СЕО, Co-founder IAMPM.
12 липня 2022, 16:00. Робота та розвиток команди за IT-практиками
- Різниця роботи з командою у традиційному та ІТ-менеджменті
- Комунікація всередині команди
- Мотивація та постановка цілей
- Мітинги 1:1 для розвитку членів команди
- Робота зі зворотним зв'язком
Спікер: Анна Лаврова, Agile Coach у Wemanity Belgium.
13 липня 2022, 16:00. Продуктовий менеджмент за IT-практиками
- Різниця роботи з продуктом у традиційному та ІТ-менеджменті
- Підходи для генерації ідеї – Jobs to be Done
- Робота з гіпотезами для покращення роботи вашої компанії
- Комунікація з клієнтами як головний канал підвищення якості продукту
- Залучення інвесторів та пітчинг
Спікер: Тетяна Котелкіна, Project Management Lead & Product Manager в DataArt. 15 років досвіду в маркетингу: створенні продуктів від ідеї до «полички», побудові та аналізі користувацької поведінки, сегментації та управлінні попитом. Більше 5 років досвіду в створенні та розробці продуктів, побудові Go-to-Market-стратегій, аналізі ринків та користувачів у продуктових компаніях.
18 липня 2022, 16:00. Як ІТ-бізнес аналіз покращить роботу у вашому бізнесі
- Різниця підходів бізнес аналізу у традиційному та ІТ-менеджменті
- Комунікації із зацікавленими сторонами
- Техніки формування цінностей та цілей проєкту
- Моделювання, як буде працювати компанія.
Спікер: Кирило Белявський, Lead Business Analysis в Softserve. Понад 14 років у корпоративному бізнесі, останні 6 років працює в IT. На практиці знає відмінності бізнес-аналізу в ІТ-компаніях та традиційному бізнесі. Також обіймає посаду Business Analysis Office Service Manager в компанії SoftServe. Кирило управляє командами бізнес-аналітиків, активно бере участь у стадіях залучення клієнта, веде подкаст.
Зареєструватися на безоплатне навчання.
Про компанію IAMPM
Це компанія заснована в Одесі 5 років тому. Починала свій шлях з 1-го курсу для Project Manager-ів, який допомагає менеджерам розмовляти однією мовою з розробниками. Відтоді розробили 25 курсів та випустили майже 10 000 студентів, з відгуками яких можна ознайомитись на Facebook-сторінці. Компанія є однією з перших на українському ринку, хто почав навчати нетехнічних спеціалістів для IT, тобто Project Manager-ів, бізнес-аналітиків, BizDev Manager-ів та інших.
***