• Посилання скопійовано

Діють нові правила для захисту дизайнів: затверджено наказ Мінекономіки

За Наказом Мінекономіки визначаються правила подання заявки на промисловий зразок, перелік документів, які потрібно надати, процедура проходження експертизи

Діють нові правила для захисту дизайнів: затверджено наказ Мінекономіки

Мінекономіки зазначає, що відтепер, коли ви створюєте щось нове та креативне, ви можете захистити його дизайн від копіювання. Промисловий зразок – це спосіб захисту зовнішнього вигляду вашого продукту, чи то меблі, упаковка або інше. Порядок подання заявки на промисловий зразок врегульовано новим наказом Міністерства економіки  України (№ 6237), який вступив в дію з 1 травня.

«Міністерство активно працює над розширенням можливостей бізнесу для використання інструментів охорони креативних рішень. Зовнішній вигляд промислових виробів відіграє ключову роль у просуванні продукції на ринку. Тому створення швидкого та прозорого механізму реєстрації прав на промислові зразки має сприяти бізнесу в отриманні охорони та виведенні своїх інноваційних продуктів на ринок. Оновлені Правила містять новели щодо електронного документообігу, а також включають положення, які дозволятимуть бізнесу оперативно управляти та комерціалізувати цей інтелектуальний актив ще на стадії реєстрації», - зазначив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Наказом визначаються правила подання заявки на промисловий зразок, перелік документів, які потрібно надати, процедура проходження експертизи. Ухвалення нового порядку допоможе виробникам продукції зареєструвати її дизайн швидко й легко, убезпечивши її від копіювання, та спокійно розвивати свій бізнес.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»