• Посилання скопійовано

Увага! В ДАР припиняється приймання заявок на отримання бюджетних дотацій на 1 гектар угідь

У Державному аграрному реєстрі припиняється приймання заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершено ведення бойових дій

Увага! В ДАР припиняється приймання заявок на отримання бюджетних дотацій на 1 гектар угідь

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що у Державному аграрному реєстрі припиняється приймання заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершено ведення бойових дій. Адже кількість вже отриманих заявок відповідає передбаченому обсягу бюджетних виплат у сумі 796 млн грн. Всі заявки, що вже були подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку. 

У разі наявності додаткових ресурсів буде відкрито нову хвилю приймання заявок.  Стежте за додатковими оголошеннями!

Довідково: Зупинення приймання заявок у ДАР здійснюється відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Порядок затверджено постановою КМУ від 16.08.2022 №918.

Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»