• Посилання скопійовано

Міненерго рекомендує бізнесу встановити резервну генерацію

За словами заступника міністра енергетики, встановлення резервної генерації є економічно вигідним і допоможе підготуватися до опалювального сезону

Міненерго рекомендує бізнесу встановити резервну генерацію

Міністерство енергетики рекомендує бізнесу встановлювати резервну генерацію і сонячні панелі для самозабезпечення електроенергією.

Про це заявив заступник міністра енергетики Микола Колесник, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.

За його словами, встановлення резервної генерації є економічно вигідним і допоможе підготуватися до опалювального сезону.

«Для бізнесу не буде зайвим встановити резервну генерацію. Таким чином ми зможемо підготуватися до наступного опалювального сезону», – заявив Колесник.

Він додав, що для бізнесу створені всі умови, щоб такі проєкти могли бути реалізовані. Міністерство енергетики розуміє, що часу не так багато, але це важливо через ситуацію на ринку.

«Наразі ринкові умови вже є достатньо економічно вигідними для того, щоб встановлювати резервне живлення генерації і покривати власні потреби для бізнесу. У разі генерації понад власні потреби є можливість продавати це в енергомережу. Насправді ці інструменти є комерційно вигідними. Саме тому ми і закликаємо бізнес працювати на цьому напрямі, за загальними європейськими правилами», – заявив Колесник.

Він зазначив, що в України є розгорнутий ринок встановлення сонячних панелей і це є повністю ринковим механізмом, який допоможе бізнесу задовольнити свої потреби та й у принципі енергетиці у цьому випадку.

«Наявність власної генерації для власних потреб є важливим крок для самозабезпечення», – наголосив чиновник.

 

Відключення світла в Україні

21 травня 2024 року в Україні відновлено графіки відключення електроенергії. Причиною дефіциту електроенергії стали повторні обстріли об'єктів енергетичної інфраструктури Росії.

Обмеження стосуються як побутового, і промислового сектора споживання.

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»