• Посилання скопійовано

Скасування обов’язкового страхування зерна: зареєстровано законопроєкт

Законопроєкт №11299 розроблено з метою дерегуляції зернового ринку шляхом скасування обов’язкового страхування зерна, прийнятого на зберігання. Докладніше - у новині далі

Скасування обов’язкового страхування зерна: зареєстровано законопроєкт

Кабміном як суб’єктом законодавчої ініціативи зареєстровано у ВРУ проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо страхування товару, прийнятого на зберігання» (реєстр. № 11299). Про це повідомив Мельничук у своєму Телеграм-каналі

Законопроєкт розроблено з метою дерегуляції зернового ринку шляхом скасування обов’язкового страхування зерна, прийнятого на зберігання.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до Законів України «Про зерно та ринок зерна в Україні» та «Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва» в частині запровадження добровільного страхування товару, прийнятого на зберігання за простим або подвійним складським свідоцтвом, від ризиків випадкової загибелі, пошкодження або втрати.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»