• Посилання скопійовано

Зʼявилася Консультативна рада бізнесу для зміцнення інвестиційного клімату в Україні

Представники провідних світових компаній та бізнес-асоціацій з США, Канади, Великої Британії, Норвегії, країн ЄС та України, які зацікавлені інвестувати в українську економіку, створили Консультативну раду бізнесу (Business Advisory Council)

Зʼявилася Консультативна рада бізнесу для зміцнення інвестиційного клімату в Україні

Міністерство економіки України розповідає, що представники провідних світових компаній та бізнес-асоціацій з США, Канади, Великої Британії, Норвегії, країн ЄС та України, які зацікавлені інвестувати в українську економіку, створили Консультативну раду бізнесу (Business Advisory Council). Ця платформа надаватиме практичні поради та консультації українській владі щодо покращення бізнес-клімату, залучення інвестицій в приватний сектор.

Перше засідання Консультативної ради бізнесу відбулося у рамках Міжнародної конференції з відновлення України URC-2024 у Берліні.

До складу Консультативної ради бізнесу увійшли майже два десятки керівників провідних світових компаній та бізнес-асоціацій з різних країн – США, Канади, Великої Британії, Норвегії, країн ЄС та України. Зокрема серед є такі, як McDonald’s, Siemens Energy, Kawasaki Heavy Industries та Lloyd's of London, Genesis, Northrop Grumman International, Orange Polska, Inditex, Canadian Imperial Bank of Commerce, Egis, Confindustria, VNO-NCW, Конфедерація промисловості та роботодавців Нідерландів, Норвезька конфедерація підприємств, Business Sweden.

«Компанії, які увійшли у Business Advisory Council, вже зараз активно підтримують Україну. Тепер вони ще й об’єднають зусилля. Вірю, що це об’єднання бізнес-лідерів допоможе зміцнити інвестиційний клімат в Україні та залучити інвестиції до приватного сектору. Ми віримо, що консультаційна рада сфокусується на практичних, вимірюваних результатах, зокрема сприятиме втіленню конкретних інвестиційних проєктів», – зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Зокрема, очікується, що представники Business Advisory Council консультуватимуть Уряд щодо перешкод на шляху до ведення бізнесу в Україні для інвесторів і щодо шляхів подолання цих перешкод. Передусім як інтегрувати Україну у глобальні ланцюги постачання, допомогти українським компаніям вийти на світові ринки, що Україна може зробити, щоб пришвидшити інвестиції у такі пріоритетні сфери, як енергетика.

«Для нас важливо змінити сприйняття України інвесторами. Попри вторгнення чимало компаній інвестують в Україну. Звісно, бізнес стикається із проблемами. Наша мета, спільно із учасниками Business Advisory Council, напрацьовувати шляхи подолання перешкод, із якими стикаються інвестори, що хочуть вийти на український ринок. Підтримка розвитку бізнесу – безумовний пріоритет Уряду, і я впевнена, що залучення представників великих глобальних компаній до покращення бізнес-середовища в Україні, цьому сприятиме», – додала Юлія Свириденко.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»