• Посилання скопійовано

Особливості вимог до виробників ремісничих харчових продуктів

Мінагрополітики розповіло про те, які потужності можуть застосовувати «спрощений підхід» до харчового законодавства, чим відрізняються ремісничі харчові продукти від звичайних

Особливості вимог до виробників ремісничих харчових продуктів

Мінагрополітики спільно з EU4SaferFood продовжує інформувати виробників харчових продуктів про особливості вимог у харчовому законодавстві для малих і ремісничих виробників.

Ми підготували серію інфографік, які розкажуть, як краще розпочати офіційну діяльність з виробництва таких харчових продуктів, які вимоги харчового законодавства, що передує цьому, які переваги та ризики й багато іншого. 

Розпочинаємо з теми про те, які потужності можуть застосовувати «спрощений підхід» до харчового законодавства, чим відрізняються ремісничі харчові продукти від звичайних, а також рекомендації щодо заходів з підтвердження унікальності технології чи рецептури таких продуктів. 

Ремісничі харчові продукти, або «крафтові», як їх звикли називати, користуються попитом не лише серед українців, але й іноземних гостей. Все більше і більше туристи звертають увагу на неймовірну палітру смаків та високу якість наших унікальних харчових продуктів. 

Довідково: EU4SaferFood – проєкт Європейського Союзу, який допомагає Україні вдосконалити систему контролю у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин, який допомагає Міністерству аграрної політики та продовольства України та Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Зокрема, у розробці та впровадженні ключових реформ на основі права ЄС у сферах безпечності харчових продуктів, здоров'я та благополуччя тварин, а також фітосанітарії; вдосконаленні української системи державного контролю у цих сферах для забезпечення узгодженості зі стандартам ЄС.

Більше корисних інфографік тут.

Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»