• Посилання скопійовано

Фінансування програми «Власна справа» наступного року продовжать, – Гетманцев

Гетманцев зауважив, що отримати грант може як підприємець, що вже працює, так і початківець, який тільки планує зайнятись власною справою. Заявки подаються через портал Дія разом з бізнес-планом

Фінансування програми «Власна справа» наступного року продовжать, – Гетманцев

Понад 20 тисяч українців отримали гранти на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» від початку її дії. Держава виділила на неї близько 5 мільярдів гривень, наступного року фінансування програми продовжено.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«3/4 наданого фінансування – це майже 4 млрд грн – вже повернулось у вигляді сплачених податків та зборів. А головне – підприємці, які скористались можливостями програми «Власна справа», створили 40 тис. нових робочих місць у різних галузях і регіонах країни», – акцентував парламентар.

Через популярність програми, зазначив Гетманцев, у проєкті Державного бюджету на 2025 рік продовжено її фінансування за окремим бюджетним рядком – «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

«На неї передбачено виділення 1,37 млрд грн за загальним фондом», – уточнив очільник фінансового комітету.

Гетманцев нагадав, що програма «Власна справа» – це один з перших проєктів, що запровадили в межах Плану відновлення України. Вона почала діяти з липня 2022 року.

«Програма передбачає виділення на безповоротній основі від 50 тис. до 250 тис. грн. на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення тощо», – розповів нардеп.

При цьому, зауважив Гетманцев, отримати грант може як підприємець, що вже працює, так і початківець, який тільки планує зайнятись власною справою. Заявки подаються через портал Дія разом з бізнес-планом.

Джерело: Слуга народу

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»