• Посилання скопійовано

В Україні все більше вакансій із пропозицією житла для працівників

З початку 2025 року роботодавці подали до Державної служби зайнятості вже 2 тисячі вакансій з зазначенням, що своїх працівників вони забезпечують житлом

В Україні все більше вакансій із пропозицією житла для працівників

Державна служба зайнятості розповідає, що кількість вакансій на ринку праці помітно перевищує кількість офіційно зареєстрованих шукачів роботи.

Щодня на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості можна знайти понад 230 тисяч пропозицій, тоді як кількість шукачів роботи, зареєстрованих у Державній службі зайнятості щодня становить близько 127 тисяч українців.

Саме тому чимало роботодавців шукають способи зацікавити потенційних працівників своїми пропозиціями. Державна служба зайнятості фіксує все більше таких ініціатив.

З початку 2025 року роботодавці подали до Державної служби зайнятості вже 2 тисячі вакансій з зазначенням, що своїх працівників вони забезпечують житлом.

За аналогічний період минулого року, цей показник був на 30% меншим і складав 1,5 тисячі пропозицій. За весь 2024 рік кількість вакансій з наданням житла складала 3,5 тисячі. Найбільше вакансій з наданням житла пропонують у столиці та Київській області. У Києві за звітний період було 330 подібних вакансій, наразі актуальними лишаються 148 варіантів з наданням житла. У області з початку року – 276 пропозицій, з яких 132 ще актуальні.

Серед інших областей з великою кількістю подібних вакансій – Полтавська, Дніпропетровська та Хмельницька – 67, 72 та 68 актуальних вакансій відповідно. Найменша кількість подібних пропозицій на прифронтових регіонах.

Джерело: Державна служба зайнятості

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»

  • Реформування ринку деревини: що пропонує бізнес?
    Є необхідність доопрацювання оновленого законопроєкту «Про ринок деревини» за результатами проведених виїзних зустрічей як з представниками бізнесу, так і державних відомств та органів місцевого самоврядування
    15.08.20254
  • Бізнес пропонує зміни до законодавства про пластикові матеріали для харчових продуктів
    Підприємці, що виробляють упаковку та інші матеріали для харчової промисловості, звернулися з проханням надати роз'яснення закону та підзаконних актів, аби уникнути можливих помилок і забезпечити повну відповідність європейським нормам
    15.08.202527
  • Уряд розширив підтримку аграріїв
    Рішення Уряду оптимізує два інструменти підтримки аграріїв у прифронтових регіонах. Збільшено частку держфінансування у грантах для інвестицій у сади та теплиці та розширено дотації на гектар на площі з багаторічними насадженнями для поточного виробництва
    14.08.2025104
  • Уряд ухвалив перший пакет рішень для підтримки прифронтових регіонів
    За дорученням Президента Кабінет Міністрів ухвалив перший пакет рішень, спрямованих на підтримку прифронтових територій. В основу програми закладено п’ять ключових пріоритетів
    14.08.2025130
  • Мультишеринг документів через Дію: як доєднатися?
    Мультишеринг скорочує час обробки запитів, зменшує навантаження на працівників, покращує клієнтський досвід. Для під’єднання слід підключити або оновити інтеграцію з Дією. Для бізнесу послуга працює на контрактній основі, а для ваших клієнтів — безоплатно
    14.08.202546