• Посилання скопійовано

Для торгівлі слабоалкогольними напоями теж потрібна ліцензія

Податківці нагадують, що підприємець-продавець слабоалкогольних напоїв обов’язково повинен мати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

Для торгівлі слабоалкогольними напоями теж потрібна ліцензія

Головне управління Міндоходів у м. Києві акцентує увагу, що відповідно до вимог законодавства роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватись суб’єктами господарювання усіх форм власності, у тому числі їх виробниками, виключно за наявності  відповідної ліцензії.

До слабоалкогольних напоїв згідно Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95 – ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» належать алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 см3, які виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.

Отже підприємець-продавець таких слабоалкогольних напоїв як «Джин-тонік», «Ром-кола», «Бренді-кола», «Лонгер» та інших напоїв, обов’язково повинен мати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Нагадаємо, у м. Києві прийом та видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється в Центрі обслуговування платників ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: вул. Шолуденка, 33/19.

Для отримання ліцензії, підприємці мають надати:

– документ, що посвідчує особу;

– заяву;

– платіжне доручення з відміткою банку;

– довідку органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.;

– довіреність.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

За бажанням суб’єкта господарювання плата за ліцензію вноситься або відразу, або щоквартально (2000 гривень за квартал).  

Джерело: ГУ ДФС у м. Києві

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»