• Посилання скопійовано

До уваги суб'єктів ІТ-індустрії! Подаємо заяви для отримання свідоцтва про реєстрацію!

З 15 лютого 2013 року набрав чинності наказ "Про затвердження Порядку ведення реєстру, форм реєстраційної заяви, заяви про анулювання реєстрації та свідоцтва про реєстрацію суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування"

До уваги суб'єктів ІТ-індустрії! Подаємо заяви для отримання свідоцтва про реєстрацію!

З 15 лютого 2013 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 14.01.2013 р. № 12 "Про затвердження Порядку ведення реєстру, форм реєстраційної заяви, заяви про анулювання реєстрації та свідоцтва про реєстрацію суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 січня 2013 р. за №199/22731.

Зазначеним наказом рекомендовано суб'єктам індустрії програмної продукції, які подали до набрання чинності цим наказом реєстраційні заяви для отримання Свідоцтва про реєстрацію суб'єкта індустрії програмної продукції як суб'єкта, який застосовує особливості оподаткування у довільній формі, подати такі заяви (до податкових органів за місцем реєстрації) за затвердженою цим наказом формою.

Наказ Міністерства фінансів України № 12, РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА суб'єкта індустрії програмної продукції як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування розміщені на офіційному веб-порталі органів ДПС України в рубриці "Податкове законодавство".

Джерело: ДФС у м. Києві

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»