
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
В Кабінеті міністрів України з 1 лютого 2015 р. запроваджено електронне візування документів. Про це під час публічного звіту про 100 днів діяльності уряду заявила міністр Кабміну Ганна Онищенко.
"Мені вдалося 1 лютого запровадити електронне візування документів... На даний момент вже введений електронний документообіг з Адміністрацією Президента і апаратом ВРУ... Я сподіваюся, що ми з часом повністю перейдемо на електронний взаємодія з міністерствами", - розповіла Онищенко.
Нагадаємо, паперовий документообіг в АПУ було скасовано ще в кінці серпня 2014 р.