• Посилання скопійовано

Законопроєкт № 8056 може погіршити умови для ведення бізнесу: позиція ДРС

У цілому документ є актуальним в умовах воєнного стану. Проте має небезпечну норму для бізнесу, а саме: право ОМС та військових адміністрацій приймати регуляторні рішення без процедур, передбачених Законом

Законопроєкт № 8056 може погіршити умови для ведення бізнесу: позиція ДРС

ДРСУ повдомляє, що Голова ДРС Олексій Кучер взяв участь у Конгресових слуханнях Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, на якому обговорювався законопроєкт № 8056.

«Моя позиція незмінна: в цілому документ є актуальним в умовах воєнного стану. Проте має небезпечну норму для бізнесу, а саме: право ОМС та військових адміністрацій приймати регуляторні рішення без процедур, передбачених Законом про регуляторну політику», – зазначив очільник Служби.

Про що йдеться: рішення держоргану, яке стосується регуляторної політики, обов’язково надсилається в ДРС на експертизу, також документ оприлюднюється для обговорення ыз громадськістю та бізнес-спільнотою. Це дає можливість отримати рекомендації та зауваження. Зараз же пропонується скасувати цю процедуру в угоду оперативності.

Таким чином, підприємців буде позбавлено права голосу, що тільки погіршить умови для ведення бізнесу.

Невирішеним також залишається питання: як рішення, прийняті під час війни, функціонуватимуть після Перемоги, особливо якщо вони не відповідатимуть вимогам Закону.

«Тому ДРС категорично проти винесення законопроєкту на перше читання у такій редакції!» – Олексій Кучер.

 

Джерело: Державна регуляторна служба України

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»