Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Чи може ЗЕД-договір бути електронним?

Чи обов’язково на зовнішньоекономічному договорі повинна стояти печатка нерезидента та чи може договір бути оформлений в електронному вигляді? Консультує ДФСУ

У підкатегорії 114.09 ресурсу "ЗІР" податківці роз'яснили, що на сьогодні законодавство України передбачає:

- укладення зовнішньоекономічного договору (контракту) у простій письмовій або в електронній формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом;

- обов’язковість скріплення правочину печаткою може бути визначена за письмовою домовленістю сторін або у разі експорту послуг (крім транспортних) – шляхом прийняття публічної пропозиції про угоду (оферти) або шляхом обміну електронними повідомленнями, або в інший спосіб, зокрема шляхом виставлення рахунка (інвойсу), у тому числі в електронному вигляді, за надані послуги. 

При цьому форма зовнішньоекономічних договорів (контрактів) визначена Положенням, затвердженим наказом Міністерства економіки та з питань економічної інтеграції України від 06.09.2001 р. № 201.

***

Про зміни в укладанні ЗЕД-договорів, які почали діяти з 03.01.2017 року, читайте у аналітиці.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Електронний документ , Податкова консультація , ЗЕД , Договір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?