• Посилання скопійовано

Нові пільги щодо товарів для потреб безпеки і оборони: ВРУ рекомендовано прийняти закон

Законопроєктом №9062 вдосконалюють норми задля надання можливості оперативного задоволення потреб оборонних структур та для забезпечення ефективної і своєчасної відсічі агресору

Нові пільги щодо товарів для потреб безпеки і оборони: ВРУ рекомендовано прийняти закон

14 березня Комітет Гетманцева розглянув на своєму засіданні проєкти законів про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання/ввезення товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану, реєстр. №9061, і про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей ввезення на митну територію України товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану, реєстр. №9062.

Законопроєкти передбачають звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України товарів оборонного призначення, визначених такими згідно з п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про оборонні закупівлі».

Окрім того, вдосконалюють норми задля надання можливості оперативного задоволення потреб оборонних структур та для забезпечення ефективної та своєчасної відсічі агресору.

За результатами розгляду Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроєкти за основу та в цілому.

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»