• Посилання скопійовано

В Україні оновлено правила заповнення митних декларацій

ДМС 1 травня опублікувала оновлені методрекомендації для СГ щодо заповнення декларацій на товари за процедури спільного транзиту. Зокрема, деталізовано вимоги щодо внесення даних безпеки до транзитної декларації

В Україні оновлено правила заповнення митних декларацій

Державна митна служба України у своєму телеграм-каналі розповіла, що оновила методичні рекомендації для суб’єктів господарювання щодо заповнення декларацій на товари під час процедури спільного транзиту.

1 травня 2023 року Держмитслужбою опубліковано оновлені Методичні рекомендації щодо заповнення митної декларації на товари при їх поміщенні у митний режим транзиту на умовах Конвенції про процедуру спільного транзиту. Документ розміщено у підрозділі «Методичні та навчальні матеріали» розділу «Спільний транзит (NCTS)» на офіційному вебсайті Держмитслужби.

Так, у методичних рекомендаціях деталізовано вимоги щодо внесення даних безпеки до транзитної декларації, яка може, у тому числі, використовуватись замість ENS при ввезенні товарів на територію країн-членів ЄС. Даними безпеки, які додатково вносяться до транзитної декларації, є, зокрема:

  • орієнтовні дата та час прибуття в митницю транзиту,
  • місце навантаження,
  • індикатор особливих обставин,
  • інформація щодо способу оплати витрат на транспортування,
  • місце вивантаження,
  • маршрут,
  • дані перевізника, відправника та одержувача.

При цьому у даних безпеки щодо перевізника, відправника та одержувача заповнюється країна реєстрації та обліковий номер суб’єкта (TIN) АБО його назва та адреса.

Також в оновлених методичних рекомендаціях деталізовано вимоги щодо внесення інформації про транспортні засоби при переміщенні товарів залізничним транспортом. Так, при залізничних перевезеннях як ідентифікатор транспорту може використовуватися номер потяга (у разі декларування в одній декларації усіх вагонів рухомого складу потяга) або номери залізничних вагонів/платформ (у разі декларування кожного окремого залізничного вагона або платформи в окремій декларації при формуванні рухомого складу з постачань різних суб’єктів процедури).

Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЗЕД»