• Посилання скопійовано

Особливості заповнення реквізитів платіжок при розрахунках за відокремлені підрозділи (філії)

Під час розрахунків з бюджетом та фондами за філії у блоці реквізитів «Фактичний платник» необхідно зазначити інформацію саме про філію як платника податків

Особливості заповнення реквізитів платіжок при розрахунках за відокремлені підрозділи (філії)

ДПС у Вінницькій області звертає увагу, що юридичні особи (далі – головні підприємства) під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску за відокремлені підрозділи (далі – філії) (у випадках, передбачених Податковим кодексом України) заповнюють усі обов’язкові реквізити платіжної інструкції, у тому числі:

  • реквізит «Код платника» (податковий номер головного підприємства);
  • реквізит «Код фактичного платника» (податковий номер філії);
  • реквізит «Призначення платежу».

Нагадуємо, що з 01 грудня 2023 року інформація про призначення платежу платіжної інструкції має зазначатися виключно у структурованій формі у блоці реквізитів «Структурована форма» платіжної інструкції.

Під час розрахунків з бюджетом та фондами за філії у блоці реквізитів «Фактичний платник» необхідно зазначити інформацію саме про філію як платника податків.

***

Всі новини на тему заповнення платіжок для сплати податків та ЄСВ дивіться за посиланням.

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»