• Посилання скопійовано

Гетманцев доручив ДПС провести перевірки торговців пального

Із поверненням акцизу на паливо Гетманцев вимагає від ДПС вжиття невідкладних заходів щодо повного припинення функціонування чорного ринку пального. Строк – до кінця жовтня

Гетманцев доручив ДПС провести перевірки торговців пального

Голова комітету ВРУ з податкової політики, Гетманцев Д., у своєму Телеграм-каналів наголосив, що на запрошення керівництва ДПС він взяв участь у зустрічі з мережами автозаправних станцій.

У своєму пості Гетманцев навів перелік компаніям (Амік, Shell, Укрпалетсистем, Надія, ОККО), які у війну збільшили податкове навантаження та демонструють зразок фіскальної дисципліни. 

Але, на жаль, в галузі є і протилежні приклади.

Гетманцев підкреслив, що ДПС повинна мінімізувати податковий контроль по відношенню до компаній із високим податковим навантаженням і навпаки посилити по відношенню до тих, хто вочевидь ухиляється.

Із поверненням акцизу на паливо Гетманцев вимагає від ДПС вжиття невідкладних заходів щодо повного припинення функціонування чорного ринку пального. Строк – до кінця жовтня.

Зауважимо, що Закон №2618 про повернення акцизу на операції з пальним почне діяти з 30 вересня. 

Згідно з ним повертаються акцизи у розмірі:

  • бензин 100€/ 1000 літрів
  • дизель 100€/ 1000 літрів
  • біопаливо 100€/ 1000 літрів 
  • газ 52 €/ 1000 літрів

ПДВ для всього залишається на рівні 7%. 

Про це ми писали тут.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Акцизи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Акцизи»