• Посилання скопійовано

В які строки фізособи та самозайняті особи мають сплатити ПДФО за 2023 рік?

Громадяни та самозайняті особи зобов’язані сплатити суму податкових зобов’язань, визначених у поданій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік, до 01 серпня 2024 року

В які строки фізособи та самозайняті особи мають сплатити ПДФО за 2023 рік?

Бориславська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплатити суму податкових зобов’язань, визначених у поданій податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік, до 01 серпня 2024 року.   

Протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) – для фізичних осіб – підприємців та для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).   

Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:  

  • «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;  
  • «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».   

Інформацію про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднено на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»