Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Алгоритм дій платника при зупиненні реєстрації податкових накладних: відеоогляд від податківців

Чергове актуальне відео від Головного управління ДФС у Черкаській області

В.о. начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв роз'яснив платникам податку на додану вартість алгоритм дій при блокуванні ПН/РК та розповів про порядок оскарження рішення Комісії ДФСУ. 

Перший і головний крок у разі блокуванні ПН/РК: подання повідомлення до кожної податкової накладної та приєднання додатків – копій всіх первинних документів за Вичерпним переліком – у встановленому форматі, що не перевищує 2 Мб у PDF. 

Оскільки на етапі оформлення повідомлення платники допускають найбільше помилок, М. Гріднєв навів огляд типових з них, зосередивши увагу на документах для підтвердження операції.

Викладено також важливу інформацію для платників сільськогосподарських підприємств (проблема, огляд підтверджувальних документів + порада). 

Крім того, в.о. керівника ДФС в області нагадав, що спеціально і виключно для платників ПДВ Черкащини працює новий сервіс ДФС у Черкаській області. Електронні копії первинних документів та бухгалтерської довідки можна надсилати (у форматі PDF) просто на електронну скриньку головного управління ck.zmi@sfs.gov.ua

Завантаження презентації>> 

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Також радимо прочитати детальний коментар «Які дії платника у разі зупинення реєстрації ПН / РК» та переглянути відео коментар щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію червневих ПН/РК.

Усі новини на тему>>

Джерело
ДФС у Черкаській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +