• Посилання скопійовано

Податківці все більше блокують ПН: цифри від економіста

Економіст повідомив результати 9 хвилі досліджень стану блокування ПН бізнесу з березня 2022 року. Станом на 18 листопада заблоковано 50% поданих на реєстрацію ПН

Податківці все більше блокують ПН: цифри від економіста

Нагадаємо, що з 14 жовтня почалося масове блокування ПН через впроваджені зміни до Порядку №1165. І тоді Гетманцев надав пораду щодо вимагання від ДПС пояснення причин блокування ПН/РК.

Потім, 9 листопада, за підсумками зустрічі ДПС, Мінфін та Гетманцев домовились усунути проблеми масового блокування ПН шляхом внесення відповідних змін та удосконалень у роботу СМКОР. Але судячи з процентів блокування та відсутності навіть проєкту змін до Порядку №1165, владу все влаштовує.

Економіст Андрій Длігач, співзасновник в Громадянській платформі "Нова Країна", на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив результати 9 хвилі досліджень стану бізнесу з березня. Події розгортаються надшвидко. Результати шокуючі. Він вказав, що помічено тенденцію вибухового зростання певних показників прямо під час збору даних.

У вересні 17% підприємств стикнулися з блокуванням податкових накладних.

На 14 листопада - 32%. На 18 листопада  (опитані за останні 3 дні підприємці) вже 50%!!

"Що це як не руйнація економіки?", - запитує Длігач.

"Це вже, здається, вийшло за всі притомні рамки", - пише він та намагається звернути увагу влади на проблему. 

 

 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»