• Посилання скопійовано

Правила реєстрації СГ платником ПДВ у держреєстратора: розʼяснення від ДПС

Заява щодо державної реєстрації СГ з позначкою про реєстрацію платником ПДВ подається державному реєстратору. Відомості із заяви щодо державної реєстрації СГ одночасно з відомостями з ЄДР передаються до ДПС

Правила реєстрації СГ платником ПДВ у держреєстратора: розʼяснення від ДПС

ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до ст. 183 ПКУ та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 14.11.2014 №1130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за №1456/26233 (далі – Положення №1130), для реєстрації платником ПДВ необхідно подати реєстраційну заяву платника податку на додану вартість до контролюючого органу за місцезнаходженням (місцем проживання) платника засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет», вхід до якої здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua або інформаційно-комунікаційної системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Реєстраційну заяву платника податку на додану вартість необхідно подавати за встановленою формою №1-ПДВ згідно з додатком 1 до Положення №1130.

Особа, відповідальна за утримання та внесення податку на додану вартість до бюджету, під час виконання договору про спільну діяльність або договору управління майном подає реєстраційну заяву платника ПДВ за формою №1-ПДВ одночасно із документами для взяття на облік договору про спільну діяльність або договору управління майном згідно з Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за №1562/20300. 

Заява щодо державної реєстрації суб’єкта господарювання з позначкою про реєстрацію платником ПДВ подається державному реєстратору. Відомості із заяви щодо державної реєстрації суб’єкта господарювання одночасно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань передаються до контролюючих органів у порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Адміністративна послуга надається безоплатно.

Строк надання адміністративної послуги – 3 робочі дні.

Способи отримання результату адміністративної послуги «Реєстрація платника податку на додану вартість»: відомості, що містяться у реєстрі платників ПДВ, надаються шляхом: оприлюднення в режимі реального часу даних з реєстру платників податку на додану вартість на вебпорталі ДПС для безоплатного доступу засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» режим «Реєстри. Дані реєстру платників ПДВ» за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua/registers; надання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (надається за окремим запитом). 

Джерело: ДПС у Харківській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»