• Посилання скопійовано

Підприємства, які не отримали статусу платника фіксованого податку, є платниками податку на прибуток

Якщо сільгосппідприємство не отримало статусу платника фіксованого сільгоспподатку на 2014 рік, то з 01.01.14 р. воно переходить на загальну систему оподаткування та сплачує податок на прибуток

Підприємства, які не отримали статусу платника фіксованого податку, є платниками податку на прибуток

Якщо за 2013 дохід від продажу сільгосппродукції власного виробництва перевищує 50% загальної суми доходу, то сільгосппідприємство матиме право на застосування податкового періоду з податку на прибуток з 01.07.14 р. по 30.06.15 р. Проте за І квартал і за півріччя 2014 року воно має звітувати з цього податку на загальних підставах. Сільгосппідприємства звільнені від сплати авансових внесків з податку на прибуток.

Сільгосппідприємство може стати платником єдиного податку за ставкою 5% (для неплатників ПДВ) і 3% (для платників ПДВ).    

Для переходу на сплату єдиного податку, сільгосппідприємство, відповідно до пп. 298.1.4 Податкового кодексу, повинне до 14.03.14 р. подати заяву за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 20.12.11 р. № 1675 . Здійснити такий перехід можна один раз протягом календарного року.

Джерело: «Київенерго»

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»