Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Пасивні доходи профспілки , включеної в Реєстр неприбутківців, не оподатковуються

Єдина умова - ці доходи повинні використовуватись виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених її установчими документами

ДФСУ у листі від 19.10.2015 р. №21971/6/99-99-19-02-02-15 зазначила, що пасивні доходи у вигляді відсотків від депозитного вкладу, отримані профспілковою організацією, яка перебуває в Реєстрі неприбуткових установ і організацій, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток.

Правда, за умови, що ці доходи (прибутки) використовуються такою профспілковою організацією виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами .

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Неприбуткові установи , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі