Мінсоцполітики у листі від 04.07.2016 р. №227/06/186-16 нагадує, що згідно з п. 2.13 Інструкції №58 зміна записів у трудових книжках про прізвище, ім'я, по батькові і дату народження виконується власником або уповноваженим ним органом за останнім місцем роботи на підставі документів (паспорта, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну прізвища, ім'я та по батькові тощо) і з посиланням на номер і дату цих документів.
Ці зміни вносяться на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Однією рискою закреслюється, наприклад, колишнє прізвище або ім'я, по батькові, дата народження, записуються нові дані з посиланням на відповідні документи на внутрішньому боці обкладинки і завіряються підписом керівника підприємства або печаткою відділу кадрів.
Іншого Інструкцією №58 не передбачено.
Нагадаємо також, що наприкінці минулого року Кабмін запропонував депутатам скасувати трудові книжки – законопроект про це навіть було подано у Верховну Раду. У ньому планувалося, що скасування набуде чинності з 1 липня 2016 року. Але у січні робоча група по Трудовому кодексу вирішила: трудові книжки залишаються.
Новини на тему: