• Посилання скопійовано

Дві податкові накладні на одну поставку: складаємо розрахунок коригування

На яку дату складається розрахунок коригування, якщо платником податку було помилково оформлено зайву податкову накладну (двічі на одне постачання)? Яка причина коригування зазначається в графі 2 такого розрахунку коригування?

Дві податкові накладні на одну поставку: складаємо розрахунок коригування

Податківці в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.07) відповіли, що  у випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складення двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник податку з метою виправлення допущеної помилки має право скласти розрахунок коригування до помилкової (другої) податкової накладної.  

При цьому у полі «Дата складання» зазначається «поточна» дата, тобто дата, на яку було виявлено помилку щодо зайво складеної податкової накладної.

У графі 2 розрахунку коригування зазначається «Виправлення помилки».

Нагадуємо, що з 1 квітня набрала чинності нова форма податкової накладної. Певна річ, змінив своє «обличчя» і розрахунок коригування до неї. Які нюанси слід тримати в полі зору, щоби правильно оформлювати розрахунки коригування з цієї дати, - читайте в статті від редакції ДК тут >>>

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»