Головна Усі новини Облік та звітність Міжнародні стандарти

ПАТ повинні подавати квартальну фінзвітність, складену за МСФЗ, органам держстатистики та ДПС

Лист Мінфіну від 17.02.2012 р. №31-08410-07-10/3916 «Щодо складання та подання фінансової звітності публічними акціонерними товариствам»

Департамент податкової, митної політики та методології бухобліку Мінфіну відповів на запит щодо складання та подання фінансової звітності ПАТ.

Мінфін нагадав, що відповідно до ст. 12(1) Закону про бухоблік ПАТ, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається КМУ, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності та подають її у порядку, визначеному цим Законом.

Згідно зі ст. 14 зазначеного Закону підприємства мають подавати квартальну і річну фінансову звітність, порядок подання якої визначено постановою КМУ від 28.02.2000 р. №419 (Порядок №419).

Пунктом 2 Порядку №419 передбачено складання фінансової звітності і консолідованої фінансової звітності за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або міжнародними стандартами фінансової звітності відповідно до законодавства.

Тож публічні акціонерні товариства складають і подають квартальну фінансову звітність, складену за МСФЗ, органам, зазначеним у п. 2 Порядку №419, зокрема органам державної статистики та державної податкової служби.

 

Автор:
Хоміцка Маріанна
Рубрика:
Облік та звітність / Міжнародні стандарти
Теги:
МСФЗ , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі