Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

При дистанційній роботі під час карантину мають зберігатися всі права працівників, - Мін'юст

На час карантину та впродовж роботи з дому за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці

Кабінет міністрів України підтримав проєкт постанови «Деякі питання забезпечення трудових прав державних службовців, працівників державних органів, підприємств, установ та організацій на час встановлення карантину у зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Постанова повинна забезпечити захист прав працівників та державних службовців в період встановлення карантину.

Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська.

Він наголосив, що відповідно до постанови на час встановлення карантину за державними службовцями та працівниками, які виконують визначену трудовим договором роботу вдома, зберігаються займана посада, умови оплати праці та соціальні гарантії. Виконання такої роботи не тягне за собою будь-яких обмежень трудових прав державних службовців та працівників.

«Звертаємо увагу, що за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці на час карантину та впродовж роботи з дому. Це стосується як держслужбовців, так і працівників приватного сектору. Також рекомендуємо утриматись від застосування звільнень громадян, передбачених п. 1, 3, 4 ст. 40 КЗпП», - сказав Денис Малюська.

Постанову підтримали з доопрацюванням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

***

Читайте також: Кабмін заборонив звільняти держслужбовців під час карантину 

Джерело
Міністерство юстиції
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Заробітна плата , Трудові відносини , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +