• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

3 серпня в залізничних касах почнуть продаватися електронні квитки

Вилучено з «Моїх новин»

Електронний залізничний квиток в Україну з 23 липня набув статусу розрахункового документа (фіскального чеку)

3 серпня в залізничних касах почнуть продаватися електронні квитки

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Про це, як повідомляє Інтерфакс, розповів заступник голови Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") Павло Чекалов на прес-конференції у вівторок.

За словами Чекалова, відтепер пасажири потягів "Інтерсіті +" та потяги No.38 Київ - Донецьк (на них введена дослідна експлуатація електронних квитків) не будуть отримувати квитки, роздруковані на бланках суворої звітності, оскільки електронні посадочні документи набули статусу розрахункового документа.

Він повідомив, що електронні квитки вводяться в кілька етапів поступово. Кількість потягів, на які буде поширена технологія, буде збільшуватися.

Заступник глави "Укрзалізниці" також зазначив, що 23 липня введено етап, на якому електронний посадковий документ став повноцінним електронним квитком.

Вже з 3 серпня електронні квитки почнуть продаватися в залізничних касах з позначенням QR-коду.

Крім того, з 3 серпня продаж електронних квитків буде введена на електропоїздах виробництва компаній Skoda на маршрутах Харків - Сімферополь - Харків, Донецьк - Сімферополь - Донецьк.

У свою чергу, з середини вересня до початку грудня 2013 електронні квитки будуть введені на 6 поїздів внутрішнього сполучення: No.12 Київ - Сімферополь, No.38 Київ - Донецьк, No.64 Київ - Харків, No.80 Київ - Дніпропетровськ, No.91 Київ - Львів, No.105 Київ - Одеса.

Чекалов зазначив, що до кінця 2013 року електронні поїзди будуть введені на всі поїзди внутрішнього сполучення (близько 120 пар поїздів).

За словами Чекалова, набуття електронного квитка статусу фіскального документу закріплено спільним наказом Міністерства інфраструктури України і Міністерством доходів і зборів "Про затвердження порядку оформлення розрахункових і звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів на залізничний транспорт", який набрав чинності з 9 липня 2013 року.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

На підставі: Українська правда

Рубрика: Облік та звітність/Первинні документи, типові форми

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Первинні документи, типові форми»