• Посилання скопійовано

Формування показників «Сума заборгованості по виплаті заробітної плати» у звіті з ЄСВ

Як формуються показники «Сума заборгованості по виплаті заробітної плати на початок звітного періоду» та «Сума заборгованості по виплаті заробітної плати на кінець звітного періоду» у додатку до таблиці 1 додатку 4 Звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Форма щомісячного Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України, яку подають платники єдиного внеску — роботодавці, наведена у додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 р. №22-2 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.11.2010 р. за №1014/18309.
У показнику «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на початок звітного періоду» платники, які своєчасно не розрахувалися з працівниками за зарплатою на 1 число звітного місяця, відображають суми простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, тобто суми заробітної плати, термін виплати якої настав до 1 числа звітного місяця.
Платники, які своєчасно здійснюють розрахунки з працівниками за зарплатою, зазначений рядок прокреслюють.
У показнику «Сума заборгованості з виплати заробітної плати на кінець звітного періоду» відображаються суми заборгованості з виплати заробітної плати з урахуванням невиплачених сум зарплати, строк сплати яких настав у звітному місяці.
У зазначених показниках враховується заборгованість з оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності. Заборгованість з виплати допомоги з тимчасової непрацездатності та інших видів виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, депонована зарплата до зазначених показників не включаються.

Джерело: Пенсійний фонд України

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»