Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Який код пільги зазначається в графах 17 додатка 1 та 16 додатка 2 до декларації з податку на нерухомість?

У графах 17 додатка 1 «Розрахунок № _ у частині об’єктів житлової нерухомості» та 16 додатка 2 «Розрахунок № _ у частині об’єктів нежитлової нерухомості» до Декларації зазначається код «18010402»

Який код пільги зазначається в графах 17 додатка 1 та 16 додатка 2 до декларації з податку на нерухомість?

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що згідно з пп. 266.4.2 ПКУ сільські, селищні, міські ради встановлюють пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території, з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

Сільські, селищні, міські ради мають право встановлювати пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території, з об’єктів нежитлової нерухомості, що розташовані на території індустріального парку та перебувають у власності учасників індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків. На такі рішення не поширюється дія пп. 4.1.9 та п. 4.5пп. 12.3.3 і 12.3.4пп. 12.4.3 (у частині строку прийняття та набрання чинності рішеннями) та п. 12.5 (у частині строку набрання чинності рішеннями) ПКУ та Закону України від 11.09.2003 р. №1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» із змінами та доповненнями.

Форма податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджена наказом Мінфіну від 10.04.2015 р. №408 (у редакції наказу Мінфіну від 15.11.2018 р. №897).

Відповідно до Довідника податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та на підставі рішення органу місцевого самоврядування, прийнятого згідно з пп. 266.4.2 ПКУ, в графах 17 додатка 1 «Розрахунок № _ у частині об’єктів житлової нерухомості» та 16 додатка 2 «Розрахунок № _ у частині об’єктів нежитлової нерухомості» до Декларації зазначається код «18010402».

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»