• Посилання скопійовано

20 лютого – останній день для звітування з майнових податків на 2024 рік

Нагадуємо, що у вівторок, 20 лютого, завершується строк подання юрособами оновлених форм декларацій з податку на нерухомість, плати за землю та транспортного податку на 2024 рік

20 лютого – останній день для звітування з майнових податків на 2024 рік

Правила подання

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму майнових податків (на нерухомість, плату за землю та транспортний податок) станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього самого року подають до контролюючого органу:

 

За якими формами звітувати?

Звертаємо увагу, що наприкінці 2023 року всі ці форми змінилися, і саме їх потрібно вперше подавати до ДПС для звітування за 2024 рік.

Зміни до форм було внесено косметичні.

Про зміни в декларації з транспортного податку ми писали тут. Аналітику можна прочитати ось тут.

Про оновлення форми декларації з плати за землю ми зазначали тут. Підкреслимо, Держгеокадастр повідомив, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051. У 2024 році діє загальний коефіцієнт й на сільськогосподарські угіддя. Відповідно для таких земель він також становить 1,051.

Про зміни до декларації з податку на нерухомість  можна дізнатися тут. Аналітика – ось тут.

 

Останній день подання

20 лютого цього року – це вівторок.

Відповідно подати декларації з майнових податків за 2024 рік необхідно до 20 лютого 2024 року включно!

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»