• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Портал ЛІГА.net выпустил специальный проект «Выборы - 2012»

Вилучено з «Моїх новин»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

В спецпроекте собрана  информация о выборах, их потенциальных участниках и предвыборной борьбе. «Выборы-2012»включает в себя рейтинги и досье партий, эксклюзивную аналитику,  последние  новости,  мультимедиа и целевой мониторинг печатных СМИ.

В рубрике «Рейтинг партий» в динамике представлены данные опросов ведущих социологических центров. Предвыборные программы, история и данные на лидеров собраны в рубрике  «Партии». Представлен новый  сервис «Вопрос политику» - любой желающий сможет задать вопрос кандидату или эксперту.

Вскоре будет открыта рубрика «Профиль кандидата» - в ней пользователи портала смогут ознакомиться с досье и предвыборной программой  кандидатов в мажоритарных округах . Ко дню голосования будут выпущены новые разделы спецпроекта, которые позволят быстро получить всю информацию и инфографику об экзит-полах и результатах голосования.

СПРАВКА

Портал ЛІГА.net  входит в топ-15 украинских Интернет-ресурсов по количеству посетителей (155 тыс. посетителей в день,   данные gemiusTraffic), а также является лидирующим новостным  порталом  в категории Бизнес и Финансы  Рейтинга bigmir)net.

Информационное агентство «ЛІГАБізнесІнформ» объединяет  комплекс  информационных и коммуникационно-рекламных проектов: деловой портал ЛІГА.net (ЛІГА.Новости, ЛІГА.Бизнес, ЛІГА.Финансы, Мониторинг СМИ, ЛІГА.Форумы, ЛІГА.Блоги, ЛІГА.Досье), баннерную сеть AdRock, Пресс-центр, портал 3Doma.ua,информационно-событийный портал Calendarium.ua, студию видеопроизводства LBI Production.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини партнерів

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини партнерів»

  • JDOC запустив готове рішення для розпізнавання документів у 1С/BAS
    Український сервіс JDOC представив рішення для автоматичного розпізнавання первинних документів і передавання даних до 1С і BAS. Воно орієнтоване на бухгалтерів і аутсорсингові компанії, які працюють із рахунками, актами, накладними, чеками й іншою первинкою
    26.06.2026243
  • SAF-T UA без паніки: як підготувати бухгалтерію до електронних перевірок ДПС
    Для кожного головного бухгалтера та фінансового директора слово «перевірка» — це завжди стрес. А коли йдеться про новий електронний аудит та формування загадкового файла SAF-T UA, приводів для хвилювання стає ще більше
    16.06.20262 005
  • ФОП і кредит: як зрозуміти, що ви готові до кредитування
    Запорука вдалого кредитування – відповідальне ставлення до такого способу залучення коштів, що проявляється вже у підготовці до подання заявки на кредит. Підприємець має зважити «за» і «проти», обрати програму та оцінити готовність бізнесу до навантаження
    01.06.202631
  • Завантаження банківських виписок з PDF у 1С/BAS без ручного введення
    Бухгалтер, який веде багато ФОПів, добре знає цю рутину: один клієнт надсилає банківську виписку з ПриватБанку у PDF, інший — виписку monobank, третій — файл з Ощадбанку тощо. Завдання одне — швидко завантажити їх у 1С, BAS чи іншу облікову систему
    22.05.2026304
  • Професійна бухгалтерська підтримка для бізнесу
    Якісному та своєчасному веденню бухгалтерії підприємці мають приділяти увагу з першого ж дня роботи. Не під час подання звітності чи виплати податків, а відразу після реєстрації треба подумати про організацію бухобліку
    22.05.202667