Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Редакція електронних видань «Дебет-Кредит» підготувала для передплатників новий спецвипуск «Підсумки місяця. Квітень»

Редакція електронних видань «Дебет-Кредит» підготувала для передплатників новий спецвипуск «Підсумки місяця. Квітень»

Всі передплатники електронної версії «Дебет-Кредит», на додаток до звичайних щотижневих випусків, стали отримувати ще і спеціальні тематичні номери: «Єдиний податок-2012», актуальний «Податковий кодекс», «Бази персональних даних», «Відрядження»,  «Декларація з податку на прибуток за перший квартал 2012 року»...

З січня місяця тільки для передплатників електронного «Дебету-Кредиту» редакція щомісяця готує спецвипуск «Підсумки місяця».

«Підсумки місяця» — це розширений огляд найбільш цікавих професійних новин за місяць, в яких не лише перераховані нововведення, а й подано їх докладний опис.

Спецвипуск «Підсумки місяця. Квітень» буде доступний у програмі GC Reader з 3 травня аналогічно номерам електронного «Дебету-Кредиту».

Бажаємо вам приємного читання !

Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Електронний «Дебет-Кредит»

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі