• Посилання скопійовано

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Про що нас запитували минулого тижня

Встановлення строків виплати зарплати і відповідальність за їх порушення 

Як встановлюються строки виплати зарплати на підприємстві? Яку відповідальність буде нести підприємство-роботодавець та посадові особи підприємств у разі порушення встановлених строків її виплат?

Податкова накладна з помилкою у даті складання: чи буде податковий кредит? 

Підприємство придбало товар у лютому (08.02.16 р.) та сплатило за нього. Пізніше постачальник виписав податкову накладну (26.02.16 р.) і зареєстрував 04.03.2016 р. Чи має право покупець на податковий кредит за такою податковою накладною?

Чи буде податковий кредит у разі помилки в графі "Одиниця виміру" у податковій накладній

В податковій накладній постачальник в графі "Одиниця виміру" замість слова "послуга" зазначив скорочено "посл.". Чи вважатиметься в цьому випадку податкова накладна складена з порушеннями. Чи дає вона право на податковий кредит?

Зменшення окладу: нюанси нарахування індексації та відповідальність за несвоєчасне попередження 

У грудні 2014 р. працівникам підвищено оклади. У січні 2015 р. відбулося зменшення окладів, про що працівників у грудні 2014 р. попереджено. Який місяць буде базовим для проведення індексації? Яка відповідальність за несвоєчасне попередження про зменшення окладів?

Відображаємо у КОРО суми акцизного податку та ПДВ 

Підприємство займається роздрібною торгівлею підакцизних товарів. Яким чином показати у КОРО суми ПДВ та акцизного податку при здійсненні такої реалізації?

Повертаємо передоплату покупцю: що робити з уже складеною накладною? 

Підприємство від платника ПДВ отримало передплату за послуги та була складена і зареєстрована накладна. Але з технічних причин підприємство не змогло надати послугу, тому передоплату було повернуто. Що робити зі складеною податковою накладною?

Постачальник склав накладну з неправильною сумою: нюанси оформлення розрахунку коригування 

Постачальник склав і зареєстрував (04.03.2016 р.) накладну з неправильною сумою. А вже 14.03.2016 р. склав до неї розрахунок коригування (з “–“ вказав суму, що нарахована у некоректно сформованій накладній, а з “+“ правильну суму). Чи є правильним розрахунок коригування? Як бути з податковим кредитом?

Компенсація роботодавцю частини сплаченого ЄСВ за новостворене робоче місце 

За якими умовами роботодавець має право на компенсацію частини сплаченого ЄСВ у разі створення нових робочих місць?

Вимірювання обсягу пального з 01.03.2016 р.: що нового? 

В яких одиницях вимірювання враховувати обсяг реалізованого палива для розрахунку акцизного податку при реалізації палива на АЗС? Чи є різниця в визначенні "літри" та "літри, приведені до t 15°C"? Яка зараз ставка акцизного податку?

Сплата ПДВ спецрежимником у 2016 році: механізм сплати ПДВ та бухоблік 

Сільгосппідприємство подає 2 декларації з ПДВ: спеціальну та загальну. Який механізму сплати ПДВ спецрежимниками та як відобразити операцій у бухобліку?

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини порталу

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини порталу»