• Посилання скопійовано

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Про що нас запитували минулого тижня

Відображаємо в обліку операції з продажу товарів нижче від ціни придбання 

Як слід відобразити в обліку операції продажу товарів нижче від ціни придбання? Де такі операції мають бути відображені у фінансовій та податковій звітності? 

Фінансова звітність мікропідприємств: чи можна звітувати раз на рік? 

Підприємство за обсягом доходу і чисельністю працівників відноситься до мікропідприємств. Чи має воно право подавати тільки річну фінзвітність? Якими документами керуватись? 

Надміру сплачені суми ПДВ можна зарахувати тільки на електронний рахунок 

Результати перевірки з ПДВ було оскаржено, суд скасував ці рішення. Підприємство подало до ДФС заяву про зарахування надміру сплачених сум з ПДВ, які зараховані на електронний рахунок підприємства аж 23.02.2016 р. і їх не можна використати для реєстрації накладних. Як бути? 

Особливості визначення податку на прибуток у Звіті про фінрезультати 

У декларації з прибутку, поданій за 2015 рік, сума податку більша ніж сума, зазначена у фінзвітності. Як це виправити та які будуть податкові наслідки? 

Витрати підприємця на загальній системі оподаткування: заповнюємо Книгу доходів і витрат 

Підприємець на загальній системі надає консультаційні послуги. Як правильно заповнити Книгу доходів і витрат? 

Заповнюємо фінансову звітність для ОСББ 

Як заповнити форми №1-м та 2-м для ОСББ? У ОСББ є 1 найманий працівник, на балансі немає основних засобів і кредитів в банку. В обліку ОСББ відображені операції щодо комунальних послуг, розрахунки з контрагентами і нараховувались зарплата працівника, субсидії, пільги

Випадки, коли фізособа-підприємець на єдиному податку має застосовувати РРО 

Підприємець-єдинник ІІ групи проводить розрахунки з покупцями за допомогою безготівкової форми розрахунків. У березні обсяг доходу перевищив 1 млн грн. Чи застосовувати РРО? Який порядок реєстрації РРО? Яка відповідальність у разі проведення готівкових розрахунків без РРО?

Нюанси відображення в касовій книзі і в КОРО виручки, отриманої готівкою і через термінал

Яку суму виручки потрібно відображати у касовій книзі? Як відобразити в КОРО отриману виручку готівкою і через платіжний термінал?

Нюанси застосування РРО в роздрібній торгівлі алкогольними напоями 

Підприємство - реалізатор алкоголю іноді здійснює розрахунки через платіжний термінал без оформлення касового чеку, оформлюючи ці розрахунки як оплату за послуги. Чи правомірно це і чим загрожує? Що робити, якщо оплату знято у платіжному терміналі, а касовий чек оформлено як готівку?

Юрособа-єдинник ІІІ групи з виручкою понад 1 млн грн, не зобов’язаний реєструватись платником ПДВ 

Юрособа – платник єдиного податку за ставкою 5% в березні 2016 р. досяг обсягу реалізації 1200000 грн. Чи потрібно реєструватися платником ПДВ?

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини порталу

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини порталу»