Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Податковий дохід від курсової різниці неприбуткової організації 

Позитивна курсова різниця від перерахунку залишку коштів в іноземній валюті на валютному рахунку неприбуткової благодійної організації склала 60 000 грн. Чи потрібно сплачувати податок на прибуток з доходу від курсової різниці? 

Премії за місяць при розрахунку днів відрядження 

У якому розмірі потрібно враховувати премії за місяць для розрахунку середньої зарплати за дні відрядження? Включати в повному об'ємі чи пропорційно відпрацьованим дням, без урахування днів перебування у відрядженні?  

Як встановити ставку дисконтування? 

Як правильно розрахувати ставку дисконтування довгострокових зобов'язань (позика від нерезидента на 5 років, сума - 500 тис. у долларах США), якщо ставка за договором кредитування - 6%? 

Як відображати нараховані, але не виплачені дивіденди у фінзвітності? 

У яких рядках форми №1-м, 2-м відображати нараховані, але не виплачені на кінець звітного року дивіденди? 

Облік витрат підприємства, яке перебуває в процесі припинення 

Підприємство перебуває в процесі припинення. На які рахунки списувати витрати щодо заробітної плати, інтернету та інші витрати: на 92, 93 рахунки чи 94? 

Фонд соцстраху затримує виплати за лікарняними: коли сплачувати податки?

Якщо Фонд соцстраху затримує фінансування виплат допомоги з тимчасової непрацездатотності, то в які терміни має підприємство-роботодавець перерахувати ПДФО, ВЗ та ЄСВ?

Забезпечення житлом працівника іноземця: оподаткування

На підприємство оформлений працівник-іноземець, за трудовим договором житло для такого працівника оплачує підприємство. Якими податком потрібно обкладати таку виплату та чи буде ця виплата для працівника як зарплата чи додаткове благо? Як такі суми відображати в єдиній звітності?

Яка відповідальність за неподання ФОПом звітності з ЄСВ (додаток 5)?

ФОПом протягом трьох років підряд не подавалась звітність з ЄСВ (додаток 5). Яка в цьому випадку загрожує відповідальність та штрафні санкції?

Банкрутство банку: як списати кошти з балансу ОСББ?

Як списати з балансу ОСББ (неприбуткова організація) заборгованість при ліквідації боржника (залишки грошових коштів при банкрутстві банку). Резерв сумнівних боргів не створювався.

Премії за місяць при розрахунку днів відрядження

У якому розмірі потрібно враховувати премії за місяць для розрахунку середньої зарплати за дні відрядження? Включати в повному об'ємі чи пропорційно відпрацьованим дням, без урахування днів перебування у відрядженні?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі