Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Семінари і конференції

Нетипові форми трудових відносин: як правильно працювати?

Позаштатники, надомники, фрілансери, аутстафінг, аутсорсінг, договори ЦПХ, нерезиденти – детально про всі ці поняття на вебінарі редакції

Як часто нам доводиться чути такі нові іноземні слова, як «аутсорсинг», «аутстафінг», «фрілансер» та ін. А чи врегульовані такі відносини нормами чинного законодавства? Як працювати з такими працівниками? Чи є аналоги в українському законодавстві, але без таких гучних назв? 

На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді відвідавши наш вебінар.

 

 

Лектор:  Галина Казначей — бухгалтер-експерт, консультант з питань оподаткування та трудового законодавства, лектор, автор статей у спеціалізованих виданнях, блогер

Дата проведення: 9 липня о 15:00

Вартість: 350 грн.

 

!!! Для передплатників «Дебету-Кредиту» на електронний пакет «Профі» або паперовий журнал участь у вебінарі безкоштовна.

Щоб зареєструватися перейдіть на сторінку вебінару>>> 

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Семінари і конференції
Теги:
Трудові відносини , Вебінар

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі